Služby

Nyní jste: Úvodní strana » Služby

Webhosting

Vybrat si můžete ze dvou hostingových Programů. Všechny Programy mají podporu scriptů PHP, databáze MySQL, statistik AwStats, antiviru, antispamu, SEO nástrojů mod_rewrite, .htaccess a dalšího potřebného pro provoz webové prezentace. Přenesená data, počet subdomén a e-mailových schránek neomezujeme. Více informací o hostingových programech naleznete v sekci webhosting.

Podporujeme také open-source redakční systémy jakými jsou například Wordpress, Drupal, phpRS, Joomla či internetové obchody ZenCart, QuickCart apod.

Registrace domény

Provádíme registrace domén, nastavení a správu DNS záznamů. V současné době registrujeme české domény (.CZ), evropskou doménu (.EU) a nadnárodní domény (.COM .NET .ORG .BIZ .INFO). Na přání zákazníka jsme schopni registrovat i další doménová jména.

Domény registrujeme za výhodnou cenu .cz za 149,- Kč, .eu za 149,- Kč a nadnárodní .com, .info, .biz, .net, .org za 290,- Kč!

Certifikáty

Zajišťujeme registraci a provoz komerčních SSL/TLS certifikátů pro šifrované spojení https:// pro Vaše stránky. Nabízíme SSL DV certifikát, SSL EV certifikát a SSL * certifikát s platností 1 rok. HTTPS lze u Vaší domény provozovat bez vyhrazené IP adresy (technologie SNI).

Zákaznická podpora

PO—PÁ 9-18 hod.

E-mail:
Tel.: +420 775 556 651

Než zavoláte, podívejte se prosím, jestli na Váš dotaz nenaleznete odpověď v naší nápovědě.

Registrace domény

©2024 Software Praha s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
webhosting | registrace domény | akce | mapa stránek

VISA VISA electron Mastercard Mastercard Maestro

Pokud není uvedeno jinak, ceny jsou v Kč bez DPH 21%.