Vysvětlení pojmů v objednávce

Nyní jste: Úvodní strana » Nápověda » Vysvětlení pojmů v objednávce

Nápověda eHosting

Naše služby je možné objednat na stránce objednávka vyplněním on-line formuláře. Níže naleznete vysvětlení některých pojmů či služeb se kterými se můžete setkat v naší objednávce.

Možnosti a volby v objednávce


Registrace domény
Znamená, že Vám registrujeme novou doménu a zřídíme hostingový účet. Poplatky za doménu a hosting budete platit nám.


Převod již existující domény
Vaši již existující (dříve registrovanou) doménu zdarma převedeme pod naši správu a zřídíme Vám hostingový účet. Poplatky za doménu a hosting budete platit nám. Bližší informace o tom jak probíhá převod domény zjistíte zde. U nadnárodních a .eu domén je nutné spolu s převodem doménu o 1 rok prodloužit.


Samotný hosting pro doménu
Znamená, že doménu bude nutné z Vaší strany přesměrovat (pomocí změny DNS záznamů) na naše servery na kterých Vám založíme hostingový účet. Udržovací poplatky za doménu si budete hradit sami a nám budete hradit jen za hosting.


Program 1
Hostingový Program 1 je určený pro statické a dynamické weby a svojí univerzálností uspokojí jistě většinu z Vás. Pokud váháte nebo nevíte jaký hostingový Program si zvolit doporučujeme vybrat právě Program 1.


Program 2
Hostingový Program 2 je určený pro náročnější projekty vyžadující zejména více prostoru a to jak pro web, tak pro e-mailové schránky. Tento Program jistě ocení a využijí zejména firemní zákazníci, kterým nabízí větší kapacity a vše potřebné.


Parkování domény
Doména bude u nás zaparkovaná pro pozdější využití. Zaparkovanou doménu nelze nikterak v době parkování používat.


Přesměrování domény
V případě potřeby je možné Vaší parkovanou doménu přesměrovat na jakoukoli jinou doménu. Zadejte, kam chcete doménu přesměrovat (příklad: www.suprfon.cz).


Komerční SSL DV certifikát
K doméně Vám zařídíme a zprovozníme SSL certifikát od renomované certifikační autority. SSL certifikát slouží k provozování domén šifrovaným protokolem https a dnes se již bez něj žádný e-shop nebo seriózní projekt neobejde. Více informací naleznete v sekci certifikáty.


Komerční SSL EV certifikát
K doméně Vám zařídíme a zprovozníme SSL certifikát s rozšířeným ověřením Vaší organizace od renomované certifikační autority. SSL certifikát slouží k provozování domén šifrovaným protokolem https a dnes se již bez něj žádný e-shop nebo seriózní projekt neobejde. Více informací naleznete v sekci certifikáty.


Let's Encrypt certifikát
Varianta SSL certifikátu vydávaná organizací Internet Security Research Group sloužící pro méně náročné weby. Pořízení i prodloužení tohoto certifikátu je zdarma.


Přejít k objednávce


Zákaznická podpora

PO—PÁ 9-18 hod.

E-mail:
Tel.: +420 775 556 651

Než zavoláte, podívejte se prosím, jestli na Váš dotaz nenaleznete odpověď v naší nápovědě.

Registrace domény

©2024 Software Praha s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
webhosting | registrace domény | akce | mapa stránek

VISA VISA electron Mastercard Mastercard Maestro

Pokud není uvedeno jinak, ceny jsou v Kč bez DPH 21%.